Sklepy internetowe

Zaufali nam

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe: Informacje podstawowe

sklepy internetowe Nowy Sącz

Sklep internetowy jest obecnie najlepszym sposobem na dotarcie do bardzo dużej grupy potencjalnych klientów i w efekcie zarobienie pieniędzy. W związku z bardzo szybkim rozwojem i wyścigiem technologicznym w tej dziedzinie przygotowaliśmy dla Państwa nową wersję sklepu internetowego - AlteSklep.

Oferowane rozwiązanie oparte jest o znacznie zmodyfikowany silnik systemu Presta Shop. Jest on bardzo dobrze znany i nieustannie rozwijany przez setki osób na całym świecie. Nasza wersja systemu zawiera szereg nowych, niespotykanych funkcji, które przydają się w czasie codziennej pracy ze sklepem. Poniżej przedstawiamy podstawowe funkcje sklepu.

Rozwojowy system

Dzięki znajomości polskiego rynku internetowego nasz system został zoptymalizowany i przystosowany do panujących na nim warunków. Nieustannie wprowadzamy nowe funkcje, które dają użytkownikom nowe możliwości, usprawniają pracę i sprawiają, że staje się ona coraz łatwiejsza. Dzięki możliwości instalowania nowych modułów można dowolnie rozbudowywać funkcje dostępne w sklepie.

Zarządzanie i administracja

Pełną kontrolę nad sklepem i jego funkcjonowaniem zapewnia zaawansowany panel administracyjny. Intuicyjne menu w panelu sprawia, że zarządzanie systemem nie sprawia problemów. Wszystkie funkcje pogrupowane są w kategorie, dzięki czemu można szybko zmieniać konkretne parametry sklepu. Na potrzeby naszych klientów wykonaliśmy czytelną i kompletną instrukcję obsługi systemu w formie pliku PDF.

Oryginalny wygląd

Każdy wdrożony przez nas sklep internetowy zawiera unikalną grafikę wykonaną specjalnie dla Klienta. Sprawia to, że system można zintegrować z już istniejącym serwisem internetowym firmy lub z tworzoną przez nas stroną internetową. Całość ma wówczas spójny wygląd. Wygląd sklepu nie jest niczym ograniczony - możemy dowolnie konfigurować dostępne funkcjonalności sklepu.

Wieloletnie doświadczenie

Systemy sklepów internetowych wdrażamy już od 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 wdrożeń - od projektu po uruchomienie i konfigurację. Dzięki zdobytemu doświadczeniu służymy pomocą również w zakresie doboru odpowiedniej strategii marketingowej oraz wyboru metod wysyłki, płatności czy promocji sklepu.