Strony internetowe

Zaufali nam

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Strony internetowe: System CMS Edicra Lite

strony internetowe Nowy Sącz

Edicra Lite to proste w obsłudze system do edytowania stron internetowych. Przygotowany został z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą w prosty sposób wprowadzać do swoich stron internetowych nowe treści czy zdjęcia.

Przechowuje dane w bazie danych typu SQLite dzięki czemu działa na większości popularnych serwerów www i nie wymaga dodatkowych opłat związanych z wykupieniem bazy danych. Do systemu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.

Znajomość języków tworzenia stron www nie jest wymagana aby móc korzystać z Edicra Lite! Do systemu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w formie pliku PDF.

Zasada działania

Idea pracy systemu jest prosta: po zalogowaniu się w specjalnym panelu użytkownik widzi swoją stronę w trybie edycji. Obok każdego tekstu pojawia się ikona edycji, a po kliknięciu w nią otwiera się nowe okienko (pop-up), w którym można dowolnie modyfikować zawarty tekst za pomocą intuicyjnego i całkowicie polskojęzycznego edytora HTML. Edytor przypomina wyglądem popularne aplikacje biurowe dlatego praca z nim nie przysparza problemów.

Generowanie podstron

Nasz system potrafi również automatycznie generować podstrony! Oznacza to, że w ramach utworzonego szablonu strony www możliwe jest tworzenie nowych podstron.

Z Edicra Lite już nie trzeba tworzyć kilkunastu osobnych plików html. Wystarczy że zrobisz tylko jeden szablon a system wykona resztę pracy za Ciebie!

Aktualności i galerie

W najnowszej wersji systemu dodaliśmy komponenty do zarządzania aktualnościami oraz galeriami zdjęć. Po dodaniu nowej wiadomości do systemu zostanie ona odpowiednio zaprezentowana w serwisie internetowym.

Starsze wiadomości są przenoszone automatycznie do archiwum. Dzięki Edicra Lite można również komfortowo zarządzać galeriami zdjęć.