projektowanie stron internetowych

O firmie

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

O firmie: Nasze produkty

sklepy www Kraków

Edicra Pro - system zarządzania treścią

System Edicra Pro to autorski CMS, powstały na bazie kilkuletnich doświadczeń związanych z tworzeniem i wdrażaniem aplikacji internetowych. Dzięki swojej niezwykłej elastyczności edicra professional nadaje się doskonale zarówno do budowania niewielkich firmowych stron internetowych jak również wysoko zaawansowanych serwisów czy portali tematycznych.

Nasz system CMS pozwala w prosty sposób edytować i dodawać nowe elementy strony. Opcja wielojęzyczności oraz podział na tryby dostępu użytkowników sprawia, że niezwykle łatwo można wszystkim zarządzać, a wbudowany edytor jest na tyle intuicyjny, że edycja treści jest podobna do tworzenia dokumentów w popularnych programach biurowych...

strony internetowe Nowy Sącz

Edicra Lite - system edycji treści

Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby samodzielnie i bardzo szybko edytować treści zawarte na Twoich stronach internetowych? A może planujesz uruchomić własny serwis i szukasz rozwiązania, które Ci to umożliwi?

Trafiłeś w odpowiednie miejsce - Edicra jest systemem edycji treści, który dzięki swej prostocie i elastyczności znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie przedsięwzięć internetowych. W swojej najnowszej odsłonie umożliwia również zarządzanie aktualnościami oraz galeriami zdjęć.

sklepy internetowe Nowy Sącz Kraków

AlteSklep - system sklepu internetowego

Od 2003 roku zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych oraz aplikacji e-commerce. W tym czasie opracowaliśmy własny system o nazwie AlteSklep oparty o sprawdzony silnik Presta Shop, który daje szereg możliwości niespotykanych w innych sklepach internetowych.

Nasza wersja systemu zawiera szereg nowych i niespotykanych funkcji, które przydają się w czasie codziennej pracy ze sklepem.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom programistycznym altesklep może obsługiwać sklepy internetowe z bardzo różnych branż i różnych stopni skomplikowania - od małych i wyspecjalizowanych po bardzo rozległe pasaże handlowe...