projektowanie stron internetowych

Sklepy internetowe

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe: Informacje podstawowe

sklepy prestashop kraków

Sklep internetowy jest obecnie najlepszym sposobem na dotarcie do bardzo dużej grupy potencjalnych klientów i w efekcie zarobienie pieniędzy. W związku z bardzo szybkim rozwojem w tej dziedzinie zdecydowaliśmy się oprzeć nasze wdrożenia o najpopularnijszy i najbardziej elastyczny system - PrestasShop.

Jest to bardzo dobrze znana i nieustannie rozwijana przez setki osób na całym świecie platforma e-commerce. Nasza wersja systemu zawiera szereg nowych, niespotykanych funkcji, które przydają się w czasie codziennej pracy ze sklepem. Poniżej przedstawiamy podstawowe funkcje sklepu.

Rozwojowy system

Dzięki znajomości polskiego rynku internetowego nasz system został zoptymalizowany i przystosowany do panujących na nim warunków. Nieustannie wprowadzamy nowe funkcje, które dają użytkownikom nowe możliwości, usprawniają pracę i sprawiają, że staje się ona coraz łatwiejsza. Dzięki możliwości instalowania nowych modułów można dowolnie rozbudowywać funkcje dostępne w sklepie.

Zarządzanie i administracja

Pełną kontrolę nad sklepem i jego funkcjonowaniem zapewnia zaawansowany panel administracyjny. Intuicyjne menu w panelu sprawia, że zarządzanie systemem nie sprawia problemów. Wszystkie funkcje pogrupowane są w kategorie, dzięki czemu można szybko zmieniać konkretne parametry sklepu. Na potrzeby naszych klientów wykonaliśmy czytelną i kompletną instrukcję obsługi systemu w formie pliku PDF.

Oryginalny wygląd

Każdy wdrożony przez nas sklep internetowy zawiera unikalną grafikę wykonaną specjalnie dla Klienta. Sprawia to, że system można zintegrować z już istniejącym serwisem internetowym firmy lub z tworzoną przez nas stroną internetową. Całość ma wówczas spójny wygląd. Wygląd sklepu nie jest niczym ograniczony - możemy dowolnie konfigurować dostępne funkcjonalności sklepu.

Wieloletnie doświadczenie

Systemy sklepów internetowych wdrażamy już od 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 wdrożeń - od projektu po uruchomienie i konfigurację. Dzięki zdobytemu doświadczeniu służymy pomocą również w zakresie doboru odpowiedniej strategii marketingowej oraz wyboru metod wysyłki, płatności czy promocji sklepu.