projektowanie stron internetowych

Pozycjonowanie

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Pozycjonowanie: Często zadawane pytania

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to usługa, na którą składają się trzy główne elementy: optymalizacja strony, budowanie wartościowego profilu linków a także praca nad treścią w obrębie strony. Połączenie tych działań przekłada się na zwiększenie atrakcyjności strony według robotów Google, co z kolei jest podstawą do osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce. Jest to usługa o długotrwałym charakterze, która przekłada się na najbardziej wartościowy ruch.

Dlaczego rozliczanie w modelu abonamentowym, a nie „za efekt”?

Nasze działania są bezpieczne i skuteczne, co z kolei wymaga odpowiedniego budżetu. Abonament jest opłatą zależną od liczby i trudności fraz kluczowych. Takie podejście pozwala nam na wysokojakościową pracę, która oprócz przynoszenia efektów jest także bezpieczna, czyli nie zagraża nieprzyjemnościami ze strony Google. Ponadto nie związujemy długimi umowami, zawieramy je bezterminowo i z możliwością wypowiedzenia. Wiemy, że prawdziwym efektem dla przedsiębiorcy jest wzrost liczby zamówień/klientów, a nie wysoka pozycja na dowolną frazę w Google. Zawsze działania dobieramy więc w taki sposób, aby mogły się przełożyć na jak największy efekt biznesowy dla naszych klientów.

Jaką mam gwarancję, że znajdę się w czołówce?

Żadna uczciwa agencja nie zagwarantuje osiągnięcia określonej pozycji w określonym czasie. Możemy jednak z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa zagwarantować, że wykorzystamy całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić Państwu jak najwyższe pozycje w jak najszybszym czasie, przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Najlepszym świadectwem jakości naszej pracy są setki zadowolonych klientów i nienaganna opinia w sieci. Ponadto umowa skonstruowana jest w taki sposób, że można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie, dlatego gdybyśmy nie zapewnili satysfakcjonującego efektu, klienci rezygnowaliby z tej usługi.

Jak mogę sprawdzić skuteczność pozycjonowania?

Skuteczność pozycjonowania można sprawdzić dzięki statystykom wejść z wyszukiwarek, które podłączamy i udostępniamy bezpłatnie wszystkim klientom. W statystykach tych znajdują się zestawienia miesięczne i dzienne ilości wejść przez poszczególne słowa i wyszukiwarki.

Czy usługa pozycjonowania jest bezpieczna?

Nie zawsze, dlatego tak ważny jest wybór profesjonalnej agencji do współpracy. My bierzemy pełną odpowiedzialność za swoje działania i zawsze bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Żaden z naszych klientów w wyniku naszej pracy nie otrzymał nigdy kary od Google, a my podczas wykonywania usługi kładziemy bardzo duży nacisk na wartościowy profil linków jak i zgodną z wytycznymi Google optymalizację strony.

Co mogę zrobić aby wspomóc proces pozycjonowania?

Google jest wyszukiwarką tekstową, dlatego unikalne i wartościowe treści na stronie są takie ważne. Z doświadczenia wiemy, że teksty, które są napisane przez specjalistę w danej branży, najczęściej są najbardziej merytoryczną treścią. Ze swojej strony zawsze rekomendujemy więc właścicielom stron internetowych, dbanie o nasycenie swoich stron internetowych unikalną, czyli nie pojawiającą się w żadnym innym miejscu w sieci treścią.