projektowanie stron internetowych

Sklepy internetowe

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe: Wersja demonstracyjna

Sprawdź nasz system!

Przygotowaliśmy specjalną wersję demonstracyjną naszego sklepu internetowego, która przedstawi działanie panelu administracyjnego oraz zaprezentuje jego możliwości.

Część sklepu widoczna dla klienta jest ogólnodostępna, natomiast dostęp do wersji demonstracyjnej panelu administracyjnego wraz z opisem jego działania przesyłamy po wypełnieniu poniższego folmuarza zgłoszeniowego.

Formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu iarts.pl (Internet Arts, Łącko 770, 33-390 Łącko) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez operatora serwisu iarts.pl określone są na stronie Polityki prywatności.