projektowanie stron internetowych

Strony internetowe

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Strony internetowe: System CMS Edicra Pro

strony www Nowy Sącz

Edicra Pro to zaawansowany technicznie system stworzony z myślą o bezproblemowym, szybkim i co najważniejsze intuicyjnym zarządzaniu stronami internetowymi.

Dzięki swojej niezwykle elastycznej budowie może być wdrażany w różnego typu serwisach takich jak portale, serwisy ogłoszeniowe, strony tematyczne i firmowe, sklepy on-line czy serwisy społecznościowe. Edicra pozwala na swobodne zarządzanie całą strukturą serwisu, a dodatkowo na obsługę banerów reklamowych, dodawanie kont dostępu dla administratorów i użytkowników.

Znajomość języków tworzenia stron www nie jest wymagana aby móc korzystać z Edicra Pro!

Zasada działania

System zapewnia szereg przydanych funkcji. Po zalogowaniu w tryb administracyjny Twoim oczom nie ukaże się jednak panel administracyjny spotykany w innych systemach CMS. W Edicra do administrowania serwisem służy specjalne rozwijane menu, które pojawia się w górnej części strony. Za jego pomocą można uruchamiać poszczególne komponenty systemu, a następnie zarządzać artykułami, aktualnościami, użytkownikami, produktami itp.

Maksymalnie łatwa obsługa

Przy budowie systemu główny nacisk położono na prostotę obsługi - tak, aby nikt nie miał problemów z jego interfejsem, a przy tym zawierał najnowocześniejsze narzędzia pomocne przy zarządzaniu i rozbudowie własnego serwisu internetowego.

Dodatkowo, do systemu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, która zawiera omówienie wszelkich jego funkcjonalności.

Wieloletnie doświadczenie

Pomysł na taki, a nie inny system CMS powstał z realnej potrzeby. Pierwsza wersja naszego systemu powstała 10 lat temu i od tego czasu jest nieustannie rozwijana. Dzięki kilkuset wdrożeniom, wiemy jakie potrzeby mają nasi Klienci. Aktualnie oferowana wersja systemu Edicra Pro jest wypadkową naszych wieloletnich doświadczeń.

Nowoczesne rozwiązania

Szkielet systemu zbudowany jest tak, aby pomagał zarządzać poszczególnymi elementami witryny oraz wspomagał przyszłą rozbudowę. Podstawą Edicra Pro jest wielojęzyczność oraz podział na tryby dostępu, a cały kod CMS zgodny jest z najnowszymi standardami WWW.

Zastosowania specjalne

W ramach systemu dostępne są m.in. następujące funkcje:

 • zarządzanie artykułami wraz z komentarzami i moderacją,
 • centrum aktualności,
 • zaawansowany system galerii zdjęć/wideo,
 • zarządzanie użytkownikami,
 • zarządzanie bannerami reklamowymi,
 • zaawansowany newsletter,
 • rozbudowane forum dyskusyjne,
 • katalog produktów,
 • zamawianie produktów i płatności on-line,
 • katalog wycieczek (dla biur podróży),
 • zarządzanie ogłoszeniami,
 • zarządzanie informacjami o przetargach,
 • wersje językowe (obsługa dowolnej ilości języków).