projektowanie stron internetowych

Strony internetowe

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Strony internetowe: Informacje podstawowe

Projektowanie stron internetowych jest filarem naszej działalności. Od lat specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych, atrakcyjnych i ergonomicznych witryn. W zależności od potrzeb Klienta wdrażamy serwisy oparte o nasze autorskie systemy zarządzania treścią - edicra lite dla prostych serwisów WWW oraz edicra pro dla zaawansowanych portali internetowych.

Etapy realizacji projektu:

Wywiad z Klientem

Przed przystapieniem do prac nad nowym serwisem WWW niezbędne jest skompletowanie najważniejszych założeń stawianych przez Klienta. W tym celu prosimy o wypełnienie specjalnej ankiety zawierającej ważne pytania dotyczące funkcjonalności, wyglądu oraz zasady działania strony internetowej, którą mamy realizować. Możliwe jest również spotkanie, na którym omówione zostaną te kwestie.

Na tym etapie doradzamy Klientowi jakie rozwiązania są dla niego najlepsze.

Projektowanie

Po zamówieniu usługi, w ciągu 4-7 dni roboczych przesyłamy Klientowi wstępne projekty graficzne, z których należy wybrać ten najbardziej odpowiadający wymogom Zamawiającego. Na tym etapie wykonujemy wszelkie poprawki i modyfikacje związane z wyglądem strony.

Gdyby zaproponowane wstępne projekty nie odpowiadały Klientowi wykonujemy kolejny projekt w oparciu o bardziej precyzyjne wytyczne. Staramy się spełnić wszystkie wymogi Klienta, zachowując jednocześnie wysoki poziom ergonomii.

Wdrożenie

Kolejny etap - tzw. wdrażanie, jest najbardziej czasochłonny i w zależności od stopnia złożenia serwisu zajmuje od 2 dni nawet do kilku miesięcy w przypadku złożonych portali tematycznych.

Wykonujemy serwis internetowy w oparciu o zaakceptowany projekt graficzny.
W zależności od zamówienia wdrażamy system edycji treści, animacje flash lub inne zamówione elementy. Serwis jest uzupełniony o przygotowane przez Klienta treści.

Zakończenie prac

Po uzupełnieniu treści serwis jest instalowany na docelowym serwerze. Przez następne 2 dni robocze trwają ostatnie testy poprawności działania i konsultacje poprawności z Zamawiającym.

Na tym etapie dokonujemy konfiguracji serwisu pod kątem pozycjonowania oraz dodajemy go do popularnych katalogów stron internetowych.

Podczas całego procesu tworzenia i wdrażania strony internetowej zapewniamy profesjonalne doradztwo - zarówno w kwestiach związanych z grafiką jak i funkcjonalnością oraz późniejszą promocją.

Naszym Klientom oferujemy również usługi w zakresie tłumaczenia treści stron na języki obce (angielski, niemiecki, słowacki, francuski i rosyjski). Ceny tłumaczeń są ustalane indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania oraz objętości tekstu.