projektowanie stron internetowych

Strony internetowe

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Strony internetowe: System CMS Edicra Lite

strony internetowe Nowy Sącz

Edicra Lite to proste w obsłudze system do edytowania stron internetowych. Przygotowany został z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą w prosty sposób wprowadzać do swoich stron internetowych nowe treści czy zdjęcia.

Przechowuje dane w bazie danych typu SQLite dzięki czemu działa na większości popularnych serwerów www i nie wymaga dodatkowych opłat związanych z wykupieniem bazy danych. Do systemu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.

Znajomość języków tworzenia stron www nie jest wymagana aby móc korzystać z Edicra Lite! Do systemu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w formie pliku PDF.

Zasada działania

Idea pracy systemu jest prosta: po zalogowaniu się w specjalnym panelu użytkownik widzi swoją stronę w trybie edycji. Obok każdego tekstu pojawia się ikona edycji, a po kliknięciu w nią otwiera się nowe okienko (pop-up), w którym można dowolnie modyfikować zawarty tekst za pomocą intuicyjnego i całkowicie polskojęzycznego edytora HTML. Edytor przypomina wyglądem popularne aplikacje biurowe dlatego praca z nim nie przysparza problemów.

Generowanie podstron

Nasz system potrafi również automatycznie generować podstrony! Oznacza to, że w ramach utworzonego szablonu strony www możliwe jest tworzenie nowych podstron.

Z Edicra Lite już nie trzeba tworzyć kilkunastu osobnych plików html. Wystarczy że zrobisz tylko jeden szablon a system wykona resztę pracy za Ciebie!

Aktualności i galerie

W najnowszej wersji systemu dodaliśmy komponenty do zarządzania aktualnościami oraz galeriami zdjęć. Po dodaniu nowej wiadomości do systemu zostanie ona odpowiednio zaprezentowana w serwisie internetowym.

Starsze wiadomości są przenoszone automatycznie do archiwum. Dzięki Edicra Lite można również komfortowo zarządzać galeriami zdjęć.