projektowanie stron internetowych

Grafika użytkowa

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Grafika użytkowa: Foldery reklamowe

Od początku naszej działalności zajmujemy się tworzeniem wszelkiego typu materiałów promocyjnych, a w szczególności folderów, katalogów i ulotek reklamowych.

Foldery i katalogi reklamowe to w dalszym ciągu najbardziej rozpowszechniona i ceniona forma prezentacji przedsiębiorstwa oraz jego oferty. W zależności od potrzeb mogą to być wydawnictwa złożone z kilku nawet do kilkudziesięcu stron. Ich format, kształt i koncepcja realizacji jest dowolna.

Etapy realizacji projektu:

Wywiad z Klientem

Każda publikacja reklamowa spełnia inną funkcję, dlatego przed przystąpieniem do realizacji projektu niezbędne jest określenie tematyki katalogu lub foldera reklamowego. Ustalamy kwestie kolorystyki, układu, ilości stron. Na tym etapie niezbędne jest dostarczenie kompletu materiałów takich jak teksty, zdjęcia i inne niezbędne elementy.

Projektowanie

Na tym etapie opracowujemy wstepne projekty graficzne okładki wydawnictwa w kilku wersjach. Tworzymy również projekty graficzne przykładowej wewnętrznej strony, która pokazuje w jaki sposób prezentowana będzie treść.

Dopracowujemy kwestię kolorystyki, doboru czcionek, stylizacji projektu.

Finalizacja

Dokonujesz wyboru projektu, który najbardziej Ci odpowiada i przestawiasz nam ewentualny wykaz zmian, które powinny w nim być wdrożone. Po ich wprowadzeniu przechodzimy do uzupełnienia treści całości wydawnictwa i przesyłamy je do akceptacji w formie pliku PDF.

Po dograniu kwestii merytoryki gotowy do druku projekt zostaje przesłany do wskazanej drukarni.

 

Przykładowe realizacje:

projektowanie katalogów i folderów reklamowych