projektowanie stron internetowych

Grafika użytkowa

Zaufali nam

sklepy internetowe Kraków projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz sklepy internetowe Kraków projektowanie stron Stary Sącz Strony www strony www Nowy Sącz prestashop sklepy internetowe projektowanie sklepów prestashop tworzenie stron internetowych Nowy Sącz strony www Nowy Sącz projektowanie stron www Nowy Sącz i Nowy Targ strony WWW Limanowa strony www Nowy Sącz

System CMS edicra

pozwala prosto i bardzo
szybko edytować treści
na Twojej stronie www
wiecej

Sklepy internetowe

system łączy w sobie
prostotę obsługi, estetykę
i najnowsze rozwiązania
wiecej

Grafika użytkowa: Logotypy

Profesjonalne logo jest bardzo ważnym elementem identyfikacji wizualnej każdej nowoczesnej firmy czy instytucji. To ono jako pierwsze jest zapamiętywane przez klientów.

Tworząc identyfikację wizualną swojej firmy logo jest pierwszym elementem, nad którym należy się skoncentrować. Profesjonalnie wykonane logo powinno dobrze reprezentować firmę, musi być funkcjonalne i co najważniejsze - unikatowe.

Poprawnie zaprojektowane logo jest:

  • unikatowe - niepowtarzalny projekt, który nie występuje nigdzie indziej,
  • czytelne - łatwe do zapamiętania przez Klienta,
  • funkcjonalne - daje możliwość zastosowania w materiałach reklamowych,
  • wyróżniające - odróżnia się na tle konkurencji,

Projekt na lata

Należy pamiętać, że bardzo często raz wykonane logo towarzyszy prowadzonej działalności przez lata. W tym czasie staje się ono bardzo ważną częścią wizerunku i wyróżnikiem na tle konkurencji. Dobre logo pomaga w tworzeniu profesjonalnego wizerunku firmy czy produktu.

Etapy realizacji projektu:

Wywiad z Klientem

Przed przystapieniem do prac projektowych niezbędne jest zebranie podstawowych wytycznych. Najważniejsze jest ustalenie kwestii kolorystyki oraz określenie czy logo powinno składać się z charakterystycznego napisu czy może powinno być znakiem słowno-graficznym. Mile widziane jest przedstawienie przykładów logotypów, które uważasz za ciekawe.

Projektowanie

Po zebraniu podstawowych informacji przystępujemy do prac graficznych. W ciągu 5-7 dni roboczych przygotowujemy zestaw wstępnych projektów i przesyłamy je do Ciebie.

Zazwyczaj przesyłamy zestaw około 10 różnych propozycji, które spełniają podstawowe wytyczne.

Finalizacja

Po otrzymaniu naszych projektów prosimy o wybranie wersji, która najbardziej Ci odpowiada oraz o przesłanie ewentualnych sugestii.

Gdyby zaproponowane wstępne projekty nie odpowiadały Ci, wykonujemy kolejny projekt w oparciu o bardziej precyzyjne wytyczne. Staramy się spełnić wszystkie wymogi, zachowując jednocześnie wysoki poziom estetyki.